Eduardo čestitao: Darijo Srna ušao u klupsku povijest!
Piše: redakcija On 15 Tra, 2016 At 12:57 PM | Categorized As Naslovnica, Sport, Sportske minute, Vijesti | With 0 Comments

Shakhtar…

Darijo Srna, Eduardo- Želim čestitati mom prijatelju na ovom rekordu s najviše nastupa za naš klub – napisao je Eduardo da Silva na svom službenom profilu čestitajući Srni na ulasku u klupsku povijest s novim rekordom.
Nogometaši FK Šahtar Donjecka u četvrtfinalu Europske lige svladali su kao domaćini portugalsku Bragu rezultatom 4:0. Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Darijo Srna u toj utakmici ušao u klupsku povijest Šahtara kao igrač s najviše nastupa za klub. Ovo mu je bila 486. službena utakmica i na ljestvici je pretekao dosadašnjeg rekordera Mihaila Sokolovskog. Darijo Srna je postigao i vodeći pogodak u utakmici kad je u 25. minuti bio precizan s bijele točke.