Luka Modrić: Velika utakmica i naša prva pobjeda
Piše: redakcija On 5 sij., 2017 At 07:46 AM | Categorized As Naslovnica, Sport, Sportske minute, Vijesti | With 0 Comments

Video…

Luka Modrić– Velika utakmica i naša prva pobjeda ove godine – napisao je hrvatski reprezentativac i vezni igrač Real Madrida Luka Modrić na društvenoj mreži u komentaru fotografije koju je objavio nakon utakmice protiv Seville.
Na Santiago Bernabeu, u prvoj utakmici osmine finala Kupa kraljeva, Real Madrid je rezultatom 3:0 svladao Sevillu uz fantastičan nastup Modrića. Pobjedu ‘kraljevskom klubu’ koji je nastupio bez ozlijeđenih Cristiana Ronalda, Sergia Ramosa, Matea Kovačića… donijeli su James Rodriguez (11′, 44′-11m) i Raphael Varane (29′). Luku su u 15. minuti samo centimetri dijelili od prekrasnog gola. Daniel Carvajal je ubacio s desne strane, a Modrić je sjajnim škaricama uputio loptu s 11 metara, ali je lopta završila pored gola. Prekrasan potez hrvatskog čarobnjaka pogledajte u videu.