Marin Čilić: Napravimo ovu godinu za pamćenje!
Piše: redakcija On 20 Stu, 2016 At 11:22 AM | Categorized As Naslovnica, Sport, Sportske minute, Vijesti | With 0 Comments

Davis Cup…

Marin Čilić- Napravimo ovu godinu za pamćenje ispunjenjem posljednjeg cilja ove sezone: sljedećeg vikenda smo domaćini u finalu Davis Cupa protiv Argentine – napisao je Marin Čilić na službenoj Facebook stranici.
Marin Čilić završio je svoj nastup pobjedom na završnom Mastersu u londonskoj O2 Areni, u trećem kolu skupine A svladao je Keija Nishikorija rezultatom 3:6, 6:2, 6:3.
- Nadoknađen je set zaostatka za pobjedu protiv Keija Nishikorija (5. na ATP listi) 3:6, 6:2, 6:3 i odlazak iz O2 s prvom pobjedom te najboljim plasmanom u karijeri, šestim mjestom. Bilo je golemo zadovoljstvo sudjelovati na ovom velikom natjecanju, hvala publici i navijačima – napisao je Marin.
Ovom pobjedom Marin je najavio odličan nastup u finalu Davis Cupa u kojem će Hrvatska idući vikend dočekati Argentinu, a Marin Čilić će od ponedjeljka zauzeti najbolji ranking karijere – šesto mjesto na ATP ljestvici.