Piše: redakcija On 31 Srp, 2016 At 10:05 AM | Categorized As Naslovnica, Sport, Sportske minute, Vijesti | With 0 Comments

Cordoba…

Mario HezonjaJučer je hrvatska košarkaška reprezentacija ostvarila prvu pobjedu na turniru ‘četiri nacije’ koji se održava kao priprema za Olimpijske igre, a turnir se igra u Argentini. Hrvatska reprezentacija je u svojoj drugoj utakmici pobijedila reprezentaciju Francuske rezultatom 76-70 (23-16, 15-11, 16-19, 22-24). Hrvatsku je predvodio raspoloženi Dario Šarić s 18 pogodaka uz osam skokova i šest asistencija, a kod protivnika najbolji je bio Nando De Colo koji je postigao 20 koševa.
Dvije minute prije kraja treće četvrtine, u jednom prodoru Hezonje, a nakon ‘prekršaja’, Mario Hezonja naljutio se na suca. Smatrao je da je trebao suditi prekršaj, a kako je reagirao pogledajte u videu.