Mario Mandžukić: Hvala navijačima na sjajnoj podršci!
Piše: redakcija On 15 Svi, 2016 At 11:50 AM | Categorized As Naslovnica, Sport, Sportske minute, Vijesti | With 0 Comments

Naslov prvaka…

Mario Mandžukić- Čestitke cijeloj ekipi na sjajnoj sezoni i zasluženom naslovu prvaka! Hvala navijačima na sjajnoj podršci! – napisao je Mario Mandžukić na društvenoj mreži nakon osvajanja naslova prvaka Italije.
Jučer je Juventus ugostio Sampdoriju i na domaćem terenu upisali pobjedu rezultatom 5:0, te su i potvrdili peti u nizu naslov prvaka Italije. Mario Mandžukić je igrao sve do 75. minute kad ga je zamijenio Simone Zaza. Naš vatreni napadač Mandžukić u ovaj naslov ugradio je deset pogodaka i četiri asistencije u 26 odigranih susreta u ovoj sezoni. Juventus je zaključio sezonu Serie A s 91 bodom, a 21. svibnja 2016. godine igrače Juventusa čeka finale Kupa protiv Milana.
Stipe PletikosaRasplet posljednjeg 38. kola Španjolske lige potvrdio je i ove sezone Barcelonu kao najbolju nogometnu momčad u Španjolskoj koja je pobijedila Granadu rezultatom 3:0. Ivan Rakitić je tako osvojio svoj drugi naslov prvaka Španjolske u drugoj sezoni u Barceloni. U drugoj utakmici koja se igrala u isto vrijeme, Real Madrid je slavio protiv Deportiva rezultatom 2:0, a na golu Deportiva cijelu je utakmicu branio Stipe Pletikosa. Stipi je ovo bila posljednja utakmicu karijere. U svojoj karijeri branio je za šest klubova, Hajduk Split, Šahtar, Spartak Moskvu, Tottenham, Rostov i Deportivo. Svoj nogometni put započeo je u Hajduku 1996. godine.