Marko Pjaca: Hvala svima od srca!
Piše: redakcija On 21 Srp, 2016 At 10:34 AM | Categorized As Naslovnica, Sport, Sportske minute, Vijesti | With 0 Comments

Zagreb…

Marko Pjaca- Hvala svima od srca! Sretno dalje! Nema predaje! – napisao je Marko Pjaca ispod fotografije koju je objavio na društvenoj mreži, a nakon pobjede Dinama u Maksimiru.
Igrači GNK Dinamo izborili su plasman u treće pretkolo Lige prvaka pobjedom u uzvratnoj utakmici protiv Vardara na stadionu Maksimir rezultatom 3:2 i tako potvrdili pobjedu 2:1 iz prve utakmice igrane u Skoplju. U 85. minuti maksimirski travnjak uz ovacije navijača napustio je Marko Pjaca koji se s dva pogotka oprostio od ‘modrog dresa’.
- Ovo je moj klub koji volim i za koji navijam otkad sam se rodio i zahvalan sam na svemu. Imam pomiješane osjećaje, tužan sam jer odlazim iz svog kluba, ali sretan jer me čekaju novi izazovi u karijeri – rekao je Pjaca uoči utakmice na Maksimiru.
Pjaca će karijeru nastaviti u Juventusu uz ugovor težak 23 milijuna eura. Mladi nogometaš u četvrtak će u Torinu obaviti medicinske preglede.