Slaven Bilić: Suosjećam s Mourinhom!
Piše: redakcija On 25 Lis, 2015 At 11:51 AM | Categorized As Naslovnica, Sport, Sportske minute, Vijesti | With 0 Comments

Boleyn Ground…

Slaven Bilić- Ponosan sam na moje igrače i klub. Suosjećam s Mourinhom. Briljantno je pobijediti prvaka – rekao je Slaven Bilić nakon utakmice.
U 10. kolu Premier lige trener Slaven Bilić slavio je u jučerašnjem derbiju protiv F.C. Chelsea Josea Mourinha rezultatom 2:1. Nevjerojatan niz se tako nastavio i nakon Arsenala, Liverpoola, Manchester Cityja, Slavenov West Ham je ovom pobjedom zauzeo drugo mjesto u Premier ligi s bodom zaostatka od prvog Manchester Cityja i bodom prednosti nad trećim Liverpoolom. West Ham je ovom pobjedom engleskog prvaka Chelsea gurnuo na 15. mjesto prvoligaške ljestvice. West Ham je poveo pogotkom Maura Záratea u 17. minuti, a u 44. minuti isključen je Chelseajev Nemanja Matić. Trener Jose Mourinho kažnjen je zbog prigovaranja sucima te je i on drugo poluvrijeme gledao s tribina. Gary Cahill u 56. minuti pogađa za izjednačenje, no u 79. minuti Andy Carroll kojeg je Slaven Bilić uveo u igru desetak minuta ranije donosi pobjedu domaćinima. Slaven Bilić je nakon ove veličanstvene pobjede srušio četiri velikana lige u nizu: Arsenal, Liverpool, Manchester City i Chelsea, a to nije uspjelo nikome osim trenerskom velikanu Sir Alexu Fergusonu.