KK Cedevita uvjerljivom pobjedom izborila finale!
Piše: redakcija On 31 Svi, 2015 At 02:23 PM | Categorized As Sport, Sportske minute | With 0 Comments

Zagreb…

Cedevita slavila u Trnskom i izborila finale PH

Cedevita- Mislim da smo odigrali najbolju utakmicu u ovoj seriji od četiri utakmice sa Zagrebom (prije doigravanja, Cedevita je na kraju regularne sezone također odigrala dvije utakmice protiv Zagreba; op.a.). Od druge četvrtine smo odigrali takoreći bez greške u obrani i to je ono što želimo. Odigrali smo s puno asistencija i puno skokova. U zadnjoj četvrtini smo imali 10 izgubljenih lopti, no dečki su bili odlučni da dobijemo ovu utakmicu i da završimo ovu seriju večeras – Cedevitarekao je nakon pobjede Veljko Mršić, koji će u odsustvu Jasmina Repeše Cedevitu voditi do kraja sezone.
U drugoj utakmici polufinalne serije doigravanja Prvenstva Hrvatske Cedevita je u Trnskom pobijedila Zagreb sa 96:67 i tako s ukupnih 2-0 u seriji izborila finale. U finalu će protivnik Cedeviti biti Cibona, koja je s 2-0 dobila Zadar, a prva utakmica finala igrat će se u utorak u 18,05 sati u Domu sportova.