fbpx

Cedevita poražena s 24 koša razlike u Beogradu!

Aba liga…

Cedevita– Zvezda je odigrala izvrsnu obranu. Naletjeli smo na jedan pravi euroligaški tim u lošem psihološkom stanju nakon poraza od Budućnosti i nismo uspjeli reagirati dobro. Prva četvrtina je bila jako loša. Oni su odigrali agresivno i čvrsto. Izbacili su nas iz svih kretnji, a mi nismo dobro reagirali na to. Poslije smo se u jednom trenutku uspjeli približiti i vratiti kroz promjene obrane, gdje smo ih uspjeli izbaciti iz njihovog ritma, ali i dalje nismo igrali toliko dobro i to je više bilo na neko njihovo nesnalaženje. U drugom poluvremenu opet su krenuli jako, čvrsto i agresivno. Odlično su pogađali. Lopta im je dobro išla i sve ono što mi nismo imali oni su večeras napravili i to je zaslužena pobjeda domaćina – rekao je trener KK Cedevita Veljko Mršić nakon utakmice.
U 2. kolu ABA lige Cedevita je u Beogradu poražena od Crvene zvezde s rezultatom 88:64. Zagrepčani su tako sezonu otvorili s dva poraza, a u Beogradu su za tricu šutirali tek 2/11.