Cedevita s 58 razlike deklasirala Zadar
Piše: redakcija On 9 Lis, 2016 At 09:39 AM | Categorized As Sport, Sportske minute | With 0 Comments

Dom sportova…

Cedevita- Odigrali smo dobru utakmicu. Vidi se da nam je pobjeda protiv MZT-a podigla samopouzdanje. Bili smo pravi u obrani i zatvorili smo Zadru tranziciju, što je njihovo najjače oružje. Znali smo da nazad ne trče dobro kao naprijed i to smo iskoristili. Zabili smo puno laganih poena, imali smo puno istrčavanja i zicera i to se nastavilo i u drugom poluvremenu, osim u periodu kad smo imali petorku s Krušlinom, Musom i Dukanom na tri vanjske pozicije. Tu smo malo izgubili Cedevitaritam, no kad su ušli playmakeri koji su to po lokaciji, nastavili smo igrati dobru obranu, a i u napadu je bilo dobro – rekao je trener KK Cedevita Veljko Mršić nakon utakmice.
U 4. kolu ABA lige KK Cedevita je u Domu sportova uvjerljivo pobijedila Zadrane s rezultatom 120:62. Kao što i rezultat sugerira, Cedevita sinoć nije imala većih problema s gostima. Najviše, po 15 poena, zabili su Miro Bilan (15 skokova i 5 asistencija) i Scotty Hopson, dok su goste predvodili Ivan Marinković sa 16 poena i četiri skoka te Jakov Vladović s 14 poena i četiri skoka.
Trener domaćina Veljko Mršić minutažu je rasporedio na sve igrače, a već u nedjelju s početkom u 15.00 sati Cedevita u Domu sportova u sklopu 1. kola A-1 lige dočekuje Split.