Cedevita: Za obnovu vukovarskog vodotornja 30 tisuća kuna
Piše: redakcija On 9 Tra, 2016 At 11:04 AM | Categorized As Događanja, Sport, Sportske minute | With 0 Comments

Zagreb…

Cedevita u završnici TOP 16 Eurolige odlična protiv Zvezde

Cedevita- Zasluženo smo pobijedili. Prvo poluvrijeme smo odigrali dobro prije svega napadački. Cijela utakmica je bila dobra obrambeno, s tim da napadački nismo u drugom poluvremenu imali energiju iz prvog i nismo uspjeli otići na puno veću razliku. To je normalno jer smo imali utakmice u nedjelju i utorak. Zadovoljan sam s cijelom sezonom u Euroligi. Prošli smo u Top 16 i ostvarili smo tu četiri pobjede. Da se nije dogodio splet nekih ozljeda kada u jednoj seriji utakmica nismo dobro izgledali moglo je i bolje. No, Fener i Zvezdu smo u zadnje dvije utakmice na domaćem parketu dobili uvjerljivo i to je izgledalo lijepo – izjavio je trener KK Cedevita Veljko Mršić.
CedevitaU posljednjem kolu E skupine Top 16 faze Eurolige KK Cedevita je u Košarkaškom centru Dražen Petrović nadigrala Crvenu zvezdu Telekom rezultatom 83:62. Utakmica nije imala rezultatskog značaja, no važno je što je bila humanitarnog karaktera jer je Košarkaški klub Cedevita sve prihode od ulaznica odlučio donirati za obnovu vukovarskog vodotornja, a odmah po završetku susreta objavljeno je da je skupljeno oko 30.000 kuna.
Zagrepčani su odigrali odlično i Top 16 fazu Eurolige tako su završili s četiri pobjede. S obzirom da su četiri puta slavili i u prvoj fazi, ukupno osam euroligaških pobjeda u ovoj sezoni je vrlo dobar rezultat.
Kod Cedevite je Pullen uz šut za tricu 4/7 i šut za dvicu 4/4 upisao 22 poena. Bilan je dodao 12 poena i šest skokova, Žorić 12 poena i četiri skoka, a Babić 10 poena i četiri skoka. S 18 poena i 11 skokova Zvezdu je predvodio Vladimir Štimac.