Damir Mulaomerović: Žao mi je zbog mojih igrača, ali i zbog publike
Piše: redakcija On 2 Stu, 2016 At 06:53 AM | Categorized As Sport, Sportske minute | With 0 Comments

Zagreb…

Cibona, Damir Mulaomerović- Igrali smo dobro u prvom dijelu utakmice, žao mi je zbog mojih igrača, ali i zbog publike koja je imala priliku gledati odličnu utakmicu – rekao je nakon utakmice trener KK Cibona Damir Mulaomerović.
U vrlo napetoj utakmici 3. kola skupine D Fibine košarkaške Lige prvaka Cibona je na domaćem parketu izgubila od talijanskog Sidigas Avellina s rezultatom 83-84 (39-37). Vukovi su bolje otvorili prvo poluvrijeme, no pad koncentracije i slabiji postotak šuta na kraju su rezultirali porazom.
- Igrali smo dobru utakmicu, osobito drugo poluvrijeme i na kraju smo zasluženo došli do pobjede – rekao je trener gostiju.
U redovima Vukova najbolji je bio Johnson s 22 koša, dok je u redovima gostiju najbolji bio Thomas s 22 poena.

CIBONA: Šakić 15, Marinelli 5, Marić, Samac, Ćorić, Johnson 22, Bošnjak, Rozić 8, Sulejmanović 16, Slavica 7, Joksimović 6, Gospić 4.
SIDIGAS AVELLINO: Zerini, Green 11, Esposito, Leunen 16, Cusin 2, Severini, Randolph 10, Obasohan 7, Fesenko 16, Thomas 22.