HRS: Težak poraz na startu, ali ništa nije izgubljeno
Piše: redakcija On 7 Kol, 2016 At 05:31 PM | Categorized As Sport, Sportske minute | With 0 Comments

Rio…

HRS- Težak poraz na startu, ali ništa nije izgubljeno. Nova borba čeka nas već u noći s utorka na srijedu protiv Argentine – napisali su na društvenim stranicama Hrvatskog rukometnog saveza nakon poraza u prvom kolu na OI.
U prvoj utakmici na Olimpijskim igrama, danas u Riju, u 1. kolu hrvatska rukometna reprezentacija doživjela je težak poraz od reprezentacije Katara 23:30 (8:15). Sedam minuta prije kraja utakmice Katarci su vodili i deset pogodaka prednosti, ali su kauboji do kraja utakmice barem malo ublažili i ovako težak poraz od sedam golova razlike. Najbolji u hrvatskoj vrsti bili su Manuel Štrlek s pet, Luka Stepančić s četiri, te Ivan Čupić s tri gola. Sljedeću utakmicu na Olimpijskim igrama hrvatski rukometaši igraju protiv reprezentacije Argentine.
- Izgubili su, ali nema veze… Drugi put će biti bolje; Ovo je bilo toliko očajno i loše. Sramota. Ako bude i protiv Argentine tako, bolje da samo idu na prvi avion za doma; Moja baba je brža od tog Kopljara… Aj saberite se tek je 1. utakmica – neki su od komentara na društvenim mrežama.