Ivo Karlović: Bolje i kasnije nego nikad, sedmica je tu!
Piše: redakcija On 18 Srp, 2016 At 02:33 AM | Categorized As Sport, Sportske minute | With 0 Comments

‎Newport…

Ivo Karlović- Znate kako se kaže, bolje kasnije nego nikad! Treća sreća – napisao je tenisač Ivo Karlović na društvenoj mreži nakon što je osvojio sedmi naslov u karijeri.
Ivo Karlović osvojio je ATP turnir u američkom Newportu nakon čak tri sata meča u finalu protiv Luksemburžanina Gillesa Mullera s 6-7 (2), 7-6 (5), 7-6 (12).
Karloviću je ovo prvi osvojeni naslov u Newportu, a nakon što je izgubio uzastopna dva finala tog turnira. Karlović je ovom pobjedom u finalu u 37. godini osvojio svoj Ivo Karlovićukupno sedmi naslov u karijeri. Ivo je u ovom meču odigrao tri tie breaka, spasio tri meč lopte u maratonskoj 13. igri trećeg seta koji je završio rezultatom 14:12. Ovaj meč je bio drugi međusobni susret Karlovića i Müllera i omjer je sada izjednačen na 1:1. U njihovom prvom susretu koji su odigrali ove godine u Hertogenboschu slavio je Muller rezultatom 7:6, 7:6. Nakon ovog poraza u finalu Muller još čeka svoj prvi naslov, a ovo mu je bilo peto izgubljeno finale.