KK Cedevita u samoj završnici za jedan koš poražena od Krke
Piše: redakcija On 24 Lis, 2016 At 09:25 AM | Categorized As Sport, Sportske minute | With 0 Comments

Dom sportova…

KK Cedevita- Izgubili smo utakmicu s obrambenim skokom. U zadnje tri minute su nam uzeli dva skoka u napadu i iz toga zabili poene. Željeli su, bili su pravi kad je bilo potrebno i zasluženo pobijedili – rekao je nakon utakmice trener KK Cedevita Veljko Mršić.
U 6. kolu ABA lige KK Cedevita je u Domu sportova poražena od Krke s rezultatom 83:82. Iako su domaćini bili ti koji su vodili praktički cijelu utakmicu, gosti su uspjeli u završnici izvući pobjedu. Za Cedevitu je danas debitirao Pierre Jackson i upisao devet poena, četiri asistencije i dvije ukradene lopte za 14 minuta. Zagrepčane su predvodili Karlo Žganec s 15 poena, Bilan s 13 poena, četiri skoka i tri asistencije te Luka Babić s 10 poena, 6 skokova i 5 asistencija, dok su najbolji kod gostiju bili Marko Luković (20 poena, 5 skokova i 4 asistencije), Žiga Dimec (17 poena i devet skokova), Matic Rebec (15 poena i 6 asistencija) te Čebular (16 poena, 4 skoka i 3 asistencije).