KK Cedevita uvjerljiva protiv Krke!
Piše: redakcija On 27 pro., 2015 At 12:22 PM | Categorized As Sport, Sportske minute | With 0 Comments

Zagreb…

Cedevita upisala 10. uzastopnu pobjedu u ABA ligi

KK Cedevita– Vidjeli smo jednu prazničnu utakmicu. Vidjelo se da nismo pravi i nismo bili na nivou na kojem smo odigrali dvije prethodne utakmice. Imali smo nekoliko šansi prelomiti utakmicu i propustili ih, ali u drugom poluvremenu dečki su odigrali jako dobru obranu i zato smo dobili, bez obzira što smo u napadu bili dosta statični i nismo imali dovoljnu brzinu. Mi smo sada sasvim drugačija ekipa nego što smo bili na početku sezone. Dečki su sada tri mjeseca zajedno i zna se tko što radi – izjavio je trener KK Cedevita Veljko Mršić.
U 17. kolu ABA lige KK Cedevita je pred oko tisuću gledatelja u dvorani u Trnskom svladala Krku rezultatom 70:60 i tako u spomenutom natjecanju upisala 10. uzastopnu pobjedu zaredom.
KK Cedevita– Mi smo u zadnje vrijeme igrali u ritmu srijeda-subota. U prošloj utakmici imali smo dva produžetka i vidjelo se da danas nismo imali svježinu. Nedostajali su nam Lapornik i Rojc, a ova utakmica poslužila nam je i da u sustav uvedemo Rebeca i Tomića. Imali smo previše izgubljenih lopti i protiv ovakvog protivnika to je kažnjeno. Žal je za Lapornikom i Rojcom jer bi onda imali još veću svježinu, ali nije sramota ovako izgubiti – rekao je trener gostiju Ivan Velić.
Kod KK Cedevita Pullen je upisao 16 poena i dvije asistencije, Žorić 15 poena i sedam skokova, a Bilan 12 poena i osam skokova. Kod Krke je Mirko Muulalić upisao 12 poena, Stefan Sinovec dodao je 11 poena, četiri skoka i tri asistencije, a Jure Lalić 10 poena i pet skokova.