Luka Modrić: Tako je dobar osjećaj vratiti se!
Piše: redakcija On 6 Stu, 2016 At 06:19 PM | Categorized As Događanja, Sport, Sportske minute | With 0 Comments

Real Madrid…

Luka Modrić- Hvala Bernabeu na vrućoj dobrodošlici. Tako je dobar osjećaj vratiti se – napisao je naš Vatreni Luka Modrić nakon utakmice kao komentar uz fotografiju koju je objavio na društvenoj mreži.
U 11. kolu Primere Real Madrid je na Santiago Bernabeuu dočekao Leganes i goste ispratio s tri pogotka. Rezultat je na kraju pokazivao 3:0 za domaćine. A sjajna vijest za Vatrene navijače i hrvatsku nogometnu reprezentaciju je povratak Luke Modrića. Trener Reala Zinedine Zidane uveo je Modrića umjesto Matea Kovačića u 62. minuti utakmice, a hrvatski veznjak je dobio ovacije s tribina. Kako je izgledao doček navijača, pogledajte u videu: