fbpx

Mateo Kovačić: Najbolji način za početak sezone

Superkup…

Mateo Kovačić– Najbolji način za početak sezone – napisao je Mateo Kovačić ispod fotografije koju je objavio na društvenoj mreži, a nakon osvajanja novog klupskog trofeja za Real Madrid.
Nogometaši Real Madrida Luka Modrić i Mateo Kovačić osvojili su novi klupski trofej – europski Superkup. U norveškom Trondheimu o pobjedniku europskog Superkupa odlučivali su pobjednik Lige prvaka Real Madrid i pobjednik Europske lige FC Sevilla. U početnoj postavi Real Madrida zaigrao je Mateo Kovačić, a zamijenio ga je u 73. minuti James Luka ModrićRodriguez. Dok je Luka Modrić ušao u igru u 66. minuti, umjesto Isca. Vodstvo Real Madridu donio je Asensio u 21. minuti pogotkom iz daljine, a izjednačio je Vazquez krajem prvog dijela. U 72. minuti Konopljanka je iz penala doveo Sevillu u vodstvo. Sergio Ramos je u sudačkoj nadoknadi glavom izjednačio na 2:2 i osigurao Realu produžetke. U produžecima Sevilla je igrala s igraćem manje – isključen je Kolodziejczak, a trenutak odluke dogodio se u 119. minuti kad je Carvajal solo-prodorom probio suparničku obranu i pogodio za konačnih 3:2 za Real Madrid. A nova sezona u Primeri za Real Madrid počinje s teškim gostovanjem 21. kolovoza kod Real Sociedada.