Prekinut europski san: Lokomotiva zaustavljena u Belgiji
Piše: redakcija On 26 Kol, 2016 At 10:06 AM | Categorized As Sport, Sportske minute | With 0 Comments

Cristal Arena…

LokomotivaJučer je u uzvratnoj utakmici Europske lige, K.R.C. Genk na stadionu Cristal Arena, Belgija, slavio rezultatom 2:0, i tako ukupnim rezultatom 4:2 protiv NK Lokomotiva prekinuo Lokosima san o nastavku natjecanja u skupinama Europske lige. Lokomotiva je ovim prvim porazom u osam europskih utakmica završila europsku avanturu na koju svi navijači kluba s Kajzerice mogu biti ponosni. Lokosi su u ovoj sezoni natjecanja za Europsku ligu u osam utakmica ostvarila četiri pobjede i tri remija te jedan poraz.

Genk – Lokomotiva 2:0