Slaven Bilić: Svaka čast mojim igračima!
Piše: redakcija On 10 Sij, 2016 At 04:39 PM | Categorized As Događanja, Sport, Sportske minute | With 0 Comments

Upton Park…

Slaven Bilić- Ja sam ovdje izgubio utakmicu protiv Wrexhama dok sam bio igrač. Svaka pohvala mojim igračima. Bili smo strpljivi, a Andy Caroll je uvelike pomogao vrhunskom asistencijom da Jelavić postigne prekrasan pogodak. Lijepo je proći dalje s čistom pobjedom i prekrasnim golom – rekao je trener West Ham-a Slaven Bilić nakon utakmice.
U jučer odigranoj utakmici 3. kola engleskog FA kupa na Upton Parku, West Ham United je pogotkom Nikice Jelavića u 85. minuti pobijedio drugoligaša Wolverhampton Wandererse te se plasirao u daljnji krug natjecanja.
- Svaka čast i Wolvesima. Dobro su ušli u utakmicu i držali se plana – dodao je hrvatski trener.