Zlatko Dalić obrazložio svoju odluku o reprezentativnom napadaču Kaliniću
By redakcija On 19 lip., 2018 At 03:03 PM | Categorized As Naslovnica, Sport, Sportske minute, Vijesti | With 0 Comments

Svjetsko prvenstvo…

Izbornik Zlatko Dalić obrazložio je u ponedjeljak svoju odluku o reprezentativnom napadaču Nikoli Kaliniću

Nikola Kalinić

Zlatko Dalić– Na utakmici s Nigerijom, Kalinić se zagrijavao i trebao je ući u drugom poluvremenu. No, rekao je da nije spreman ući jer je osjetio problem s leđima. To se isto dogodilo i protiv Brazila u Engleskoj, rekao da nije spreman, kao što je rekao i za jučerašnji trening. Ja sam to mirno prihvatio, a kako trebam spremne i zdrave igrače, donio sam ovu odluku – objasnio je izbornik Vatrenih Zlatko Dalić.
U dogovoru sa stručnim stožerom, izbornik Vatrenih Zlatko Dalić odlučio je udaljiti Nikolu Kalinića iz hrvatske reprezentacije. Kalinić u ponedjeljak napušta hrvatski kamp na Svjetskom prvenstvu u Rusiji i vraća se u Hrvatsku.
Nakon pobjede u Kalinjingradu protiv Nigerije, Hrvatska u četvrtak, 21. lipnja, igra u Nižnjem Novgorodu protiv Argentine.