Mateo Kovačić briljirao u El Clasicu u Miamiju
By redakcija On 30 srp., 2017 At 09:49 AM | Categorized As Naslovnica, Vijesti | With 0 Comments

Hard Rock stadion…

Mateo KovačićU utakmici, koja je odigrana noćas, u 2.00 sata po hrvatskom vremenu, u prijateljskom El Clasicu, ali ovaj put na američkom kontinentu – u Miamiju, na stadionu Hard Rock, u trećoj utakmici Interkontinentalnog kupa, snage su odmjerili Real Madrid i Barcelona.
Za Real Madrid od prve minute su istrčali i naši reprezentativci Luka Modrić i Mateo Kovačić, dok je u dresu Barcelone od prve minute bio Ivan Rakitić. Barcelona je utakmicu otvorila fantastičnom igrom i već do 7 minute utakmice povela rezultatom 0:2 pogotcima Messija u 3 minuti i našeg Ivana Rakitića u 7 minuti. No do poluvremena briljantnom igrom koju je odigrao naš Mateo Kovačić Real je na odmor otišao s rezultatom 2:2. Prvi pogodak je Mateo zabio u 14 minuti prekrasnim udarcem s ruba šesnaesterca, a u drugom pogotku u 36 minuti bio je asistent Marcu Asensiji. Barcelonu je do pobjede odveo zgoditak Gerarda Piquéa u 50 minuti.