fbpx

Učiteljice: Severina je seksi, ima jaku žensku energiju

Duet…

Severina je sa ženskom grupom ‘Učiteljice’ snimila pjesmu ‘Generale’

UčiteljicePjesmu je napisao tvorac hita Tarapana, Dušan Bačić, a premijera će biti u četvrtak točno u 11 Učiteljicesati na Severininoj Facebook stranici. Severina je sa ženskom grupom Učiteljice‘ snimila pjesmu ‘Generale’. Matea, Silvia i Ana jučer su bile na promociji DVD-a i knjige Severina ‘Dobrodošao u klub-Backstage‘.
– Odličan je osjećaj surađivati sa Severinom. Jako nam je drago što smo ovu pjesmu snimile sa Severinom jer ona je najveća zvijezda u regiji. Ima snažnu energiju, i nas je zavoljela. Ona je jako seksi, drži do sebe i to se vidi – istaknule su Matea, Silvia i Ana za portal Scena.hr. ‘Učiteljice‘ kažu kako Severina ima tu izuzetnu žensku energiju koja im se jako sviđa. Javnost je za žensku grupu ‘Učiteljice’ doznala u travnju ove godine, a već su ostvarile suradnju s poznatim imenima s estradne scene. No duet sa Severinom im je najbolja ulaznica u svijet estrade. Djevojke planiraju snimati još puno pjesama i spotova. U ekskluzivnom intervjuu u travnju za portal Scena.hr Dušan UčiteljiceBačić je otkrio više o detalja o ženskoj grupi.

– Želimo da ’Učiteljice’ brzo dopru do srca publike. A kako i neće, tri prelijepe i talentirane mlade cure, dvije Hrvatice i jedna Slovenka, dvije brinete i jedna plavuša. Pa kupio bih kartu da ih vidim, čak i da ništa ne pjevaju – tada je rekao Bačić.

Foto: Scena.hr