fbpx

Ana Rucner i Ornela Vištica u 5.com s Danielom

Ovoga petka Ana Rucner i Ornela Vištica s Danielom

Proslavljena violončelistica Ana Rucner i glumica Ornela Vištica u petak 15. listopada 2021. godine dolaze u goste Danieli Trbović.

Ana Rucner

Ana će u emisiji 5.com s Danielom govoriti o dubrovačkom festivalu „Ana u gradu” i o koncertu „Adio lito”. U emisiji će održati kratki tečaj držanja violončela.

Ana Rucner

Gledateljima će otkriti kako ona i čelo putuju do Kine, govorit će o umjetnosti na žici, cipelama uspomenama i romskoj glazbi.

Glumica Ornela Vištica ispričat će sve o hit predstavi „Predsjednici & Ca”. Govorit će o svojoj prvoj predstavi te o suvenirima iz Rima i drami u Rimu. Saznat ćemo i zapjeva li ponekad i zašto je u emisiji završila na koljenima.

Ana Rucner odsvirat će dva temperamentna glazbena broja: Čaje šukarije i Čardaš.

Emisija je na rasporedu u petak 15. listopada na Prvom programu Hrvatske televizije (HRT-HTV1) u 22 sata.

Foto: Press – Renato Branđolica za HRT