Hrvatska u dramatičnoj završnici izgubila od Njemačke
By redakcija On 16 kol., 2018 At 01:35 PM | Categorized As Naslovnica, Sport, Sportske minute, Vijesti | With 0 Comments

Kielce…

U dramatičnoj završnici kadetkinje ostale bez četvrtfinala Svjetskog prvenstva

HrvatskaHrvatska ženska kadetska reprezentacija nije se uspjela plasirati u četvrtfinale Svjetskog prvenstva. U dramatičnoj završnici nisu uspjele nadoknaditi minimalan zaostatak i stići do željenog slavlja. Sjajno su igrale u prvom poluvremenu u kojem su čak vodile i sa sedam pogodaka, ali slabija igra u drugom poluvremenu i agresivnija obrana Njemačke zaustavile su hrvatske kadetkinje na putu među najboljih osam reprezentacija u svijetu. Njemice su slavile s rezultatom 25:24 (9:14).
Ema Guskić bila je najbolji strijelac Hrvatske sa sedam pogodaka. Petra Marinović upisala je 12 obrana. Njemačku su do pobjede vodile Julia Weise, Ndidi Agwunedu i Marie Michalczik svaka s po pet pogodaka.
Utakmicu za 11. mjesto Hrvatska igra danas, 16. kolovoza 2018. godine, s početkom u 14.00 sati protiv Norveške.