Mate Pavić i Oliver Marach u polufinalu Australian Opena
By redakcija On 24 sij., 2018 At 10:07 AM | Categorized As Događanja, Sport, Sportske minute | With 0 Comments

Australian Open…

Mate Pavić i Oliver MarachMate Pavić i Oliver Marach stigli su do svoje 12. uzastopne pobjede u 2018. i polufinala Australian Opena. U četvrtfinalnom su susretu nakon dva sata i 40 minuta igre i velike borbe uspjeli slomiti novozelandsko-britansku kombinaciju Marcus Daniell/Dominic Inglot rezultatom 6:4, 6:7(10), 7:6(5).
Bio je to dvoboj u kojem je viđen samo jedan break i to Maracha i Pavića u prvom gemu susreta (iskoristili jednu od ukupno pet break-lopti u susretu). U drugom su setu viđene samo dvije prilike za oduzimanje suparnikova servisa i to Daniella i Inglota, a austrijsko-hrvatski dvojac propustio je u tie-breaku tri meč-lopte. U trećoj dionici niti jedna kombinacija nije imala priliku za break, a Marach i Pavić potpuno su rezultatski kontrolirali odlučujući tie-break te tako došli do svog drugog zajedničkog polufinala na Grand Slam turnirima (Wimbledon 2017.).
Za prolaz u veliku završnicu igrat će protiv Japanca Bena Mclachlana i Nijemca Jan-Lennarda Struffa.