Domagoj Vida donio tri boda na Maksimiru
By redakcija On 3 ruj., 2017 At 04:58 PM | Categorized As Naslovnica, Sport, Sportske minute, Vijesti | With 0 Comments

Kvalifikacije…

Domagoj VidaDanas je na Maksimiru nastavljena utakmica koja je u subotu prekinuta zbog kiše i lošeg stanja terena. Nakon uvjerljivih 6:0 u Skadru prošlog listopada, Vatrenima je u Zagrebu ovoga puta bio dostatan i jedan pogodak. Pogodak koji je Vatrenima donio tri boda postigao je Domagoj Vida u 74. minuti nakon nabacivanja iz slobodnog udarca koji je izveo Luka Modrić.
U preostalim ogledima sedmog kola Skupine I, Finska je kod kuće svladala Island 1:0, dok je Ukrajina pred svojim navijačima nadjačala Tursku 2:0. Vatreni već u ponedjeljak putuju za Eskisehir, gdje će u utorak navečer gostovati kod Turske.

HRVATSKA – KOSOVO 1:0 (0:0)