Sandra Perković: Ništa nije bilo nikada lako za mene
By redakcija On 12 kol., 2018 At 11:08 AM | Categorized As Naslovnica, Sport, Sportske minute, Vijesti | With 0 Comments

Berlin….

Sandra Perković– Osvojila sam peti put zaredom Europsko prvenstvo. Ništa nije bilo nikada lako za mene i ovaj uspjeh nije iznimka, ali uspjela sam ‘podesiti’ svoju krunu i ostati fokusirana. Ne mogu opisati kakvo zadovoljstvo i ponos osjećam sad, ovog trenutka. Još jednom omotala sam se našom zastavom i otrčala pobjednički krug. Još jednom ću čuti našu himnu i još jednom se penjem na najviše postolje sa zlatnom medaljom oko vrata – napisala je Sandra Perković ispod fotografije koju je objavila na društvenoj mreži, a nakon osvajanja još jedne krune u kraljici sportova.
Ogrnuta u hrvatsku zastavu Sandra Perković proslavila je povijesni uspjeh, a potom završila u naručju službene maskote EP-a u Berlinu. Sandra je u petoj seriji finala bacila disk na 67.62 metara i obranila naslov europske prvakinje u Berlinu. Ovo joj je peto uzastopno europsko zlato. Do sada nikome nije uspjelo osvojiti pet uzastopnih europskih zlata u istoj disciplini.