fbpx

Blanka Vlašić osvojila broncu na Olimpijskim igrama u Riju!

Čestitke…

Oduševila nas još jednom

Blanka VlašićBlanka Vlašić (32) na Olimpijskim igrama u Rio de Janeiru osvojila je brončanu medalju. Preskočila je letvicu na visini od 1,97 metara. U finale atletičarke su krenule s visinom 1,88 metara, i Blanka je uspjela preskočiti tu visinu iz drugog pokušaja. Visine 1,93 i 1,97 metara Blanka je također uspjela preskočiti iz drugog pokušaja. Na visinu od 2,00 metra krenule su samo četiri finalistice. Blanka Vlašić nije uspjela preskočiti zadanu visinu, ali su njezini skokovi u finalnoj seriji bili dovoljni da osvoji brončanu medalju na Olimpijskim igrama u Rio De Janeiru. Posljednju medalju je osvojila na Svjetskom prvenstvu u Pekingu i to srebrnu. Dvostrukoj svjetskoj prvakinji u skoku u vis, Blanki Vlašić, ovo je bilo treće finale Olimpijskih igara u karijeri.