fbpx

NK Lokomotiva slavila u Walesu!

Bangor…

Lokosi preokrenuli rezultat i rutinski dovršili posao

NK LokomotivaIgrači NK Lokomotiva jučer su slavili rezultatom 1:3 na gostovanju protiv Airbus UK Broughton F.C u prvoj utakmici prvog pretkola kvalifikacija za Europa Ligu.
Nakon otvaranja utakmice i pogotka domaćina u 28′ (Riley) nije izgledalo da će biti lako, ali su igrači NK Lokomotiva u dvadesetak minuta utakmice, između 47 – 68 minute utakmice s tri pogotka 47′ (Damir Šovšić), 61′ (Mirko Marić) i 68′ (Marko Kolar) uspjeli preokrenuti rezultat i rutinski odraditi utakmicu do kraja. Uzvratna utakmica na rasporedu je 9. srpnja u Kranjčevićevoj.

28′ 1:0 – strijelac Riley
47′ 1:1 – Strijelac Damir Šovšić
61′ 1:2 – strijelac Mirko Marić
68′ 1:3 – strijelac Marko Kolar

Airbus: Coates, Owens, Mcginn, Jonnes, Pearson, Owen, Field, Wignall, Budrys, Gray, Riley
Klupa: Jones, Healing, Wade, Evans, Spittle
NK Lokomotiva: Zelenika, Bartolec, Mrčela, Šovšić, Marić, Bručić, Fiolić, Mišić, Andrijašević, Leko, Capan
Klupa: Mamić, Husinec, Begonja, Radelić Žarkov, Ćorić, Kolar, Gržan