Luka Modrić: 200 razloga za čast, privilegiju i ponos!
By redakcija On 13 ožu., 2017 At 12:46 PM | Categorized As Naslovnica, Sport, Sportske minute, Vijesti | With 0 Comments

Kraljevski klub…

Luka Modrić– 200 razloga za čast, privilegiju i ponos. I onda kada je teško! Hala Madrid zauvijek. Čast je nositi ovu majicu, a pogotovo onda kad su očekivanja i izazovi sve veći – napisao je Luka Modrić ispod fotografije koju je objavio na društvenoj mreži.
Sinoć je veznjak i kapetan Vatrenih Luka Modrić u utakmici protiv Betisa upisao 200. nastup za madridski Real, i tim nastupom zaokružio brojku od dolaska iz Tottenhama u ljeto 2012. te dokazao kako je nezamjenjiv u momčadi Reala.
Luka je ugovor s ‘kraljevskim klubom’ produljio do 2020., a godišnje zarađuje sedam milijuna eura samo od ugovora s Realom. Fotografija koju je objavio Modrić je već u prvih 15 minuta od objave skupila preko 30 tisuća lajkova i preko dvije stotine komentara obožavatelja. Real Madrid je sinoć na Santiago Bernabeuu s rezultatom 2:1 pobijedio Betis u 27. kolu Primere i tako iskoristio poraz Barcelone kod Deportiva u La Coruni.